Firmamız Hakkında

Uzun yıllar süren AR-GE çalışmalarımızın ardından topraksız tarım da en son teknoloji olan AEROPONİK su kültürü tekniğinde çalışan sistemlerimizin her bir parçası kendi fabrikamızda özenle üretilmektedir.

Her kitleye hitap eden tasarımımız, hem bireysel hobi bahçeciliğinde hemde endüstriyel tarım uygulamalarında yurtiçi ve yurtdışı piyasasında önemli bir yer edinmiştir.

Şirketimiz, müşteri memnuniyetini ve müşterilerimizin tarım sektöründe en ideal sistemlere ulaşmasında Türkiye'de ve dünya genelinde öncü bir rol oynamaktadır.
Bu sebeple AR-GE çalışmalarımızı ve üretim uygulamalarımızı herzaman en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz.

Şirket politikamız ve çalışma bilincimiz, yeni teknolojileri üretmek ve milletimizin hizmetine sunmaktır.
Dış dünyadan geri kalmamak ve bir adım daha ilerisine geçmektir. Topraksız Tarım Sera sektöründeki tecrübelerini ileri teknoloji, bilim ve mühendislik bilgisini birleştirerek bölgeye ve yetiştiriciliği yapılacak ürüne özel modern ve teknolojik sera projeleri hazırlayarak kurulumlarını anahtar teslim yapmaktadır.

Topraksız Tarım Sera tecrübe ve başarıları ile göze çarpmakta, modern sera ve topraksız tarım projelerini hayata geçirmek ve ülkemizi örtü altı tarımda bir adım öne taşımak için kurulmuştur. Geleceğin tarım modeli olan topraksız tarım su kültürü (Hydroponic, NFT, Aeroponic, Aquaponic) ve katı kültür (Cocopeat, Rockwool) yetiştiricilik sistemleri alanında da hizmet veren firmamız, topraksız tarım alanında ürüne ve kişiye özel projeler üreterek anahtar teslim tesis kurulumları yapması ile birlikte firmamız topraksız tarım alanında ki tecrübelerini her projesinde kanıtlamış ve verdiği danışmanlık hizmetleriyle sizi hiç bir zaman yalnız bırakmayarak yetiştiriciliğinizi garanti altına almaktadır.

Topraksız Tarım Sera Sistemi Teknolojileri